Харківського тхора-віщуна возитимуть на прогнози лімузином

Дата публікації
Перегляди
2413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Харківського тхора-віщуна возитимуть на прогнози лімузином

Фред робитиме не більше двох прогнозів на день

Трирічного тхора на ім'я Фред виховували в Харківському зоопарку.

У Києві буде кнур-віщун, а у Харкові - тхір. У місті урочисто презентували тварину, яка під час Європейської першості з футболу прогнозуватиме результати матчів, повідомляє ТСН.

Трирічного тхора на ім'я Фред виховували в Харківському зоопарку. Планують, що під час Євро він працюватиме у фан-зоні, куди його привозитимуть лімузином у супроводі чарівних дівчат. За тхором спостерігатиме лікар, а годуватимуть його свіжою яловичиною.

Перший свій прогноз Фред зробив уже сьогодні: віщун вважає, що на перший матч Євро у Харкові в головній фан-зоні збереться не менше двохсот тисяч людей. Важко працювати тварині не доведеться, він робитиме не більше двох прогнозів на день.

"Буде дві мисочки з улюбленим кормом, з прапорами тих країн, які будуть грати, і, власне, він буде мордочкою обирати, з якої ж чашечки йому їсти, відповідно, та країна і буде в пріоритеті", - розповів режисер офіційної фан-зони Євро-2012 у Харкові Олег Катков.

"Наскільки з нього буде хороший провісник, я не знаю, тому що ми не помічали таких прогнозів, але раптом пощастить, і раптом він зуміє все це робити, принаймні, ми такі надії на нього покладаємо! - сподівається директор Харківського зоопарку Олексій Григор'єв.

У Києві буде кнур-віщун, а у Харкові – тхір

У Києві буде кнур-віщун, а у Харкові – тхір

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2413
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація