Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Карпати лише для джипів: седани в'язнуть у снігу

Дороги розчищені тільки між райцентрами, гірські ж села фактично заблоковані негодою.

Близько п'яти років у місті Косів не було такого снігопаду, як у неділю. Місцеві жителі лопатами розчищають підходи до власних будинків і крамниць, а жителі довколишніх сіл опинилися у сніговій блокаді, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

Гірські дороги вкриті півметровим шаром снігу, розчищати який ніхто не квапиться. Місцеві жителі знервовані, адже в деяких немає не тільки доступу до транспортного сполучення, але й електрики в оселях. Виїздити на засніжені траси ризикують тільки позашляховики – седани навіть не заводяться чи не можуть вибратися з-під шару снігу. Вони, за словами очевидців, "сідають на брюхо" і без сторонньої допомоги не ладні зрушити з місця.

Відео Снігові замети і нерозчищені гірські дороги: Карпати стали пасткою для туристів та жителів

Джипи ж просуваються украй обережно, оскільки під снігом утворилася ожеледь, а на гірських дорогах помилка і занос можуть мати наслідком виліт у прірву. Однак, навіть попри всі складнощі, вибратися з Карпат хоч і важко, але можливо. Проте на це витрачається значно більше часу, ніж за нормальної погоди.

Як уже повідомлялося, місцева влада в Карпатах обмежила рух громадського транспорту, а 23 села досі залишаються без світла. ТСН.ua наживо слідкує за перебігом погоди та наслідками негоди.

Кореспондент ТСН Євгенія Цвєтанська

10 простих порад поліції для безпечного кермування під час хуртовин. Інфографіка

Залиште свій коментар

Вибір редакції