Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Киянам знизили тарифи на опалення та воду

Жити у столиці стане трохи дешевше.

Національна комісія з регулювання тарифів сьогодні, 12 жовтня, знизила ціни на воду та тепло для столичного населення, повідомляє РБК-Україна.

Національна комісія з регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг знизила тариф енергогенеруючої компанії "Київенерго" на централізоване гаряче водопостачання для населення на 4,5% та на 2% було знижено тариф на опалення.

Згідно з рішенням, прийнятим на засіданні, тарифи для "Київенерго" на послугу з централізованого постачання населення гарячою водою встановлені на рівні 80,62 грн за куб. м з сушкою для рушника та 74,53 грн за куб. м без неї. 

Також комісія встановила для "Київенерго" тарифи на послугу централізованого опалення для споживачів при наявності квартирного чи будинкового лічильника на рівні 1385,83 грн за Гкал і 31,55 грн за кв. м опалювальної площі в місяць для житлових будинків без будинкових чи квартирних приладів обліку.

Нагадаємо, сьогодні повідомлялося про те, як чотири комунальні підприємства у Дніпрі, Павлограді та Кривому Розі протягом двох років необґрунтовано завищували розцінки для населення, стягнув зайві 12 млн грн.

ВідеоЯк зігріваються українці без опалення

Залиште свій коментар

Вибір редакції