Київські священики будуть приймати сповідь по телефону

Київські священики будуть приймати сповідь по телефону

Ілюстрація / Фото: jesuschrist.ru

Розповісти священику про свої гріхи зможуть люди з важкими захворюваннями або ті, хто не може вільно пересуватися.

У православних храмах Києва в листопаді з'явиться нова послуга - сповідь по телефону. Розповісти священику про свої гріхи зможуть люди з важкими захворюваннями або ті, хто не може вільно пересуватися. Про таку ідею розповіли у відділі соціального служіння УПЦ МП, пише "Сегодня".

"Швидше за все, у нас буде два батюшки, які постійно будуть ходити з телефонами. Ці номери ми оголосимо, і на них зможуть у будь-який час телефонувати люди, що бажають висповідатися", - повідомив голова відділу отець Сергій Косовський.

Він відзначив, що якщо такою послугою скористається хоча б кілька людей, яким це необхідно, то вже буде добре.

"Звичайно, ця сповідь не буде повноцінною, оскільки після неї людина не зможе причаститися. І краще б людям, які бажають сповідатися, наприклад, перед складною операцією, викликати батюшку. Благо у нас є така можливість, і при кожній лікарні є священики, які сповідують і причащають людей. Але в житті бувають різні ситуації...", - зазначив отець Сергій. За його словами, номери телефонів для сповіді будуть оголошені через кілька тижнів.

Подібна послуга нещодавно з'явилася і в Москві, повідомляє видання. На єдиному безкоштовному телефоні постійно "чергують" священики та диякони, які можуть вислухати, дати пораду і допомогти у важкій життєвій ситуації.

Українські священики говорять, що телефон для сповіді буде створений для "крайніх" ситуацій. Тим же, хто просто хоче поговорити про Бога, пропонуватимуть прийти в храм і віч-на-віч поспілкуватися зі священиком.

Нагадаємо, нещодавно Ватикан офіційно заборонив віруючим сповідатися через iPhone, а точніше, використовувати для сповіді програму для iPhone під назвою "Сповідь: римсько-католицький додаток" (Confession: A Roman Catholic App).

Читайте також:

В українській армії збираються ввести посаду священика-капелана

В Україні узаконять таємницю сповіді

Український священик попросив заборонити торгувати по неділях

Повʼязані теми:

Наступна публікація