Український священик попросив заборонити торгувати по неділях

Римокатолицький священик з Олевська закликав українців не робити заробіток важливішим від Бога і закривати магазини в неділю.

Один із наймолодших священиків України, настоятель костьолу в місті Олевськ отець Віталій Умінський попросив владу зробити неділю не просто вихідним, а неторговим днем.

31-річний римокатолицький священик написав відповідного листа меру Олевська. Як пояснив отець Віталій, торгувати сім днів на тиждень - це не берегти ані свого здоров'я, ані своєї сім'ї. Бо ані Великдень, ані будь-яка інша неділя, не завада українцям базарувати.

"Чи варто взагалі платити працею в неділю цінностями своєї сім'ї? Ми дуже дорого платимо за це", - впевнений він.

Цікаво, але економісти вирахували: навіть якщо в неділю в Україні зачиняться всі точки торгівлі, гірше не буде. До речі, у багатьох західних країнах, наприклад, у Німеччині, і дійсно більшість магазинів у неділю закриті.

У православній церкві, яка в Україні має найбільше вірних, вважають, що головне, - аби людина в неділю прийшла на богослужіння в храм, а потім можна і відкривати торгівлю.

"В нас, на жаль, гарний народ, який постійно повинен думати про працю, але це пов'язано з тим, що, дуже на жаль, винищилася віра і люди більше сподіваються на свої власні сили ніж на Бога", - пояснив ігумен Києво-Печерської Лаври Лонгин (Чернуха).

Читайте також:

РПЦ створить "благопристойні" нічні клуби, де молодь буде читати і думати

Найбільша паска, яку Московський патріархат збирався освятити у Києві, розвалилася

Російська православна церква вигнала злих духів з Інтернету (відео)

Великодній обід обійдеться українській сім'ї у 800 гривень

ВідеоУкраїнський священик попросив заборонити торгувати по неділях

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: