Командир вбитих під Одесою міліціонерів: нам заборонили брати автомати

Командир взводу "Беркут" Євген Сідловський, який дивом залишився живий після бою зі злочинцями під Одесою, заявив про те, що керівництво міліції заборонило їм брати з собою автомати.

Євген Сідловський, який дивом залишився живий після бою зі злочинцями під Одесою, заявив про те, що керівництво міліції заборонило їм брати з собою автомати.

Через це вони не змогли надати належного опору озброєним до зубів бандитам.

"Цей злочинець, який вийшов (Дикаєв), він одразу вийшов з гранатою в кишені і двоє інших сиділи на задньому сидінні. Вони візуально спостерігали, як двоє моїх хлопців уже захоплювали цю людину з гранатою, вони вилетіли з машини і почали поливати співробітників міліції з двух автоматів і пістолета ТТ", - розповів Сідловський.

За його словами, міліціонери з пістолетами були безсилі проти такого вогню, а взяти на операцію автомати їм не дозволили.

"Треба було взяти автоматичну зброю, але сказав керівник апарату, ініціатор проведення цієї операції сказав, що, за інформацією тих людей, котрі ведуть нібито за ними (бандитами) зовнішнє спостереження з сусідньої Миколаївської області. Що нібито бойовиків усього двоє і вони мають бути без зброї", - повідомив поранений міліціонер.

В результаті на місці бою загинули 21-річний співробітник спецпідрозділу «Беркут» Віктор Кожеко і 40-річний співробітник ДАІ Олександр Розмаріца. Ще чотири співробітники отримали поранення. Вже через пару годин міліція повідомила багато подробиць про бандитів, у тому числі інформацію, що Дикаєв є професійним кілером.

Як повідомлялося, в ніч на 30 вересня в Одеській області під час спецоперації із затримання громадянина РФ Аслана Дикаєва, який розшукується за скоєння вбивства, у перестрілці зі злочинцями загинули двоє міліціонерів, ще четверо поранені. Загалом у спецоперації брали участь 12 правоохоронців.

1 жовтня у центрі Одеси бійці спецпідрозділів блокували приватний будинок, в якому знаходилися вбивці. Близько двох сотень співробітників міліції оточили територію і запропонували кілерам здатися. Проте злочинці ніяк на це не прореагували, і правоохоронці почали штурм. В результаті штурму двох злочинців було вбито, одному вдалося втікти.

Інформація про кількість жертв у спецоперації по знищенню бойовиків в Одесі різниться. У МВС стверджують про 2 жертви. Інші джерела подають інформацію про 4 жертви.

Читайте також:

На Одещині відкрили масштабне полювання на кілера-втікача

На Одещині у перестрілці з російським кілером загинули два беркутівця

Міліція просить завчасно не ховати поранених російським кілером міліціонерів

Могильов: ми не очікували такої відсічі від кілера

Янукович вимагає нейтралізувати російського кілера

ВідеоСправжні військові дії посеред курортного міста мільйонника

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: