Нового главу Конституційного суду оберуть протягом двох місяців

До моменту обрання нового голови суду керівником буде Юрій Баулін.

Конституційний суд тимчасово призначив нового виконувача обов'язків голови. Ним став Віктор Кривенко, який замінив Юрія Бауліна, у якого закінчився термін повноважень на цій посаді, про це повідомили у прес-службі суду, передають Українські новини.

Зазначається, що Конституційний суд має намір обрати нового голову суду до 18 травня 2017 року.

"Новий голова повинен бути обраний протягом 2 місяців", – відзначили у прес-службі.

Раніше зазначалося, що до моменту обрання нового голови суду виконувати обов'язки голови суду замість Юрія Бауліна буде саме Віктор Кривенко. Проте пізніше у прес-службі суду наголосили, що Кривенко був в.о. голови суду лише 16-17 березня у зв'язку з відсутністю Бауліна на робочому місці.

Вже з 18 березня Баулін є в.о. голови КС, незважаючи на те, що термін його повноважень на посаді голови суду закінчився, бо згідно з регламентом суду, до виборів нового голови КС його повноваження виконує найстарший за віком суддя.

Наразі таким суддею є саме Баулін, якому 63 роки.

Нагадаємо, між головою Вищої ради правосуддя Ігорем Бенедисюком та активістами руху "Традиція і порядок" стався конфлікт, під час якого суддя застосував зброю. За словами активіста, члени руху "Традиція і порядок" прийшли до Бенедисюка" поспілкуватися і розклеїти листівки із звинуваченням його у корупці"ї.

Активіст Євген Карась каже, що голова ВРП спочатку намагався задавити активістів машиною, а потім вистрілив із пістолета.

Залиште свій коментар