Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Кропивницькому загрожують повені

У міськраді готуються до найгіршого.

Над Кропивницьким нависла загроза повені.

Про це йдеться у ТСН.Ранок.

У місті терміново почали спускати воду із міських річок.

"З вчорашнього дня ми приступили до водорегулювання. Зараз ми поступово знижуємо і таким чином, щоб центральна частина міста в нас була готова для прийняття активного талої води", - пояснив начальник Міського управління надзвичайних ситуацій Сергій Коваленко.

Через потепління, що прогнозують найближчими днями, почне різко танути неприбраний сніг і місто може просто поплисти. Окрім того, через нещодавні морози сильно промерзла земля і вона не зможе увібрати надлишки талих вод з полів в навколишніх районах.

ВідеоУ Кропивницькому почали терміново спускати воду із міських річок

Через потепління, що прогнозують найближчими днями, місто може просто попливти. Через нещодавні морози сильно промерзла земля і вона не зможе увібрати надлишки талих вод з полів у навколишніх районах. Вся ця вода має транзитом пройти через місто, адже там сходяться три найбільші річки області.

У Кропивницькому почали терміново спускати воду із міських річок

Вся ця вода має транзитом пройти через місто, адже тут сходяться три найбільші річки області. У міськраді кажуть, що готуються до найгіршого, але якщо у верхів’ях річок не прорве дамб, то обійдеться без катастрофічних наслідків.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що 15 квітня очікується максимальний рівень води у Дніпрі. Відповідно, Державне агентство водних ресурсів попередило міськраду про ризик повені у Києві. Причина – у надвисокій кількості випавшого снігу. Зараз у місті 31 см снігу – це понад 150% від встановленої норми. Очікується, що коли сніг почне танути, то тала вода буде накопичуватися у Київському і Канівському водосховищах. Таким чином, ризикують бути підтопленими Русанівскі сади, Осокорки і Корчувате.

Залиште свій коментар

Вибір редакції