Кузьмін спростував інформацію про відмову у візах представникам ГПУ

Кузьмін спростував інформацію про відмову у візах представникам ГПУ

Ренат Кузьмін

Заступник Генпрокурора має п'ятирічну американську візу, яку ніхто не анулював, і він може виїхати у США у будь-який час.

Всі співробітники Генеральної прокуратури, які подавали документи на отримання віз США, їх отримали.

Про це в прямому ефірі одного з українських телеканалі сказав перший заступник Генерального прокурора Ренат Кузьмін, коментуючи заяву екс-посла СШа в Україні Стівена Пайфера про те, що США замислюється над тим, чи не обмежити в'їзд до країни для українських чиновників.

"Треба виходити із фактів, з офіційної позиції уряду та рішень, які приймаються. Що стосується відмови в отриманні віз – це неправда. Всі працівники Генпрокуратури, які подали документи на отримання візи, такі візи отримали, причому отримали їх вже після оголошення вироку Юлії Тимошенко", - зазначив Кузьмін.

Також він наголосив, що має п'ятирічну американську візу, яку ніхто не анулював, і може виїхати у Сполучені Штати у будь-який час.

Директор департаменту інформаційної політики МЗС України Олег Волошин підтвердив, що у Кузьміна, зокрема, є відкрита американська віза.

Нагадаємо, раніше з'явилася інформація про те, що високопоставленим особам з ГПУ, у тому числі і Ренату Кузьміну, нібито відмовили у видачі візи в США з формулюванням "ваше перебування в нашій країні не бажано".

Читайте також:

Проти Тимошенко розслідують ще три справи

ГПУ дала зелене світло на розгляд справи ЄЕСУ

У Пшонки кажуть, що законно воскресили справу Тимошенко по ЄЕСУ

Азаров: українці вважають вирок Тимошенко справедливим

Повʼязані теми:

Наступна публікація