Лікар купував наркотики для мертвих

Дата публікації
Перегляди
1589
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лікар купував наркотики для мертвих

Лікар скуповував психотропи в аптеках завдяки "мертвим душам"

Головний лікар дільничої лікарні на Луганщині організував наркобізнес завдяки купівлі психотропних препаратів в аптеках на мертвих людей.

На Луганщині головний лікар однієї з лікарень купував в аптеках сильнодіючі психотропні препарати на мертвих пацієнтів.

Про це ТСН.ua повідомили в прес-службі ГУ МВС у Луганській області.

"На сьогоднішній день, за рецептом в аптечній мережі можна придбати сильнодіючі психотропні лікарські засоби - трамадол, сибазон і феназепам. Дані препарати, згідно чинного законодавства, підлягають суворому обліку. А їх зберігання й реалізація мають суворо відповідати існуючим правилам обігу наркотичних засобів. Адже за своїми фармакологічними властивостями й клінічним ефектом вони практично нічим не відрізняються від звичайних наркотиків", - заявив заступник начальника УБНОН ГУ МВС України у Луганській області полковник міліції Костянтин Константінов. 

І трамадол, і сибазон, і феназепам зараз можна придбати в будь-якій аптеці винятково за "червоним рецептом", на якому в обов'язковому порядку мають бути кругла печатка лікувальної установи й підпис її керівника. Виходячи з цього, на даній категорії посадових осіб серйозна і моральна, і юридична відповідальність. 

У ході оперативних заходів працівникам УБНОН удалося задокументувати злочинну діяльність керівника дільничної лікарні. На сьогоднішній день установлено, що він використовував у своїх махінаціях з рецептом форми-3 картки тих літніх пенсіонерів, які страждали на серйозні недуги, що супроводжувалися сильними больовими симптомами.

У міліції заявили, що лікар налагодив цілу мережу постійних клієнтів. Відносно нього порушено кримінальну справу за трьома статтями, серед яких незаконну видачу рецепта на право придбання наркотичних засобів або психотропних речовин. Триває досудове слідство.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1589
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація