Мати Оксани Макар хоче, щоб грошей жертвували більше

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Оксани Макар хоче, щоб грошей жертвували більше

Тетяна Суровицька каже, що грошей дуже мало / Фото: Сегодня

Жінка каже, що гроші майже перестали надходити, а їх потрібно "неміряно".

Мати Оксани Макар Тетяна Суровицька ображена на журналістів і не бажає більше "роздавати інтерв'ю".

Вона заявила, що через журналістів на рахунки, відкриті жінкою для порятунку дочки, майже перестали надходити пожертвування, пише Gazeta.ua.

"Грошей мало надходить, взагалі перестали надходити майже, хтось кинув в інтернет, що не треба перераховувати. А грошей треба неміряно, це тільки початок, у дитини всі органи попалені, їй все треба замінити", - поскаржилася Тетяна.

Вона пояснила, що усі пожертвування накопичує, так як вони ще знадобляться на подальшу реабілітацію Оксани Макар. Також, за відомостями Суровицької, існує 5 шахрайських рахунків.

"П'ять тисяч людей в Чечні зібрали гроші і послали, а гроші не дійшли. У мене є жінка з Чечні, власниця нафтових вишок, яка мені дзвонить, вона розповіла, що даремно перерахували. Там люди обурені. Але воно не піде на здоров'я тим, хто наживається на горі дитини. Цим вже займаються питанням ", - сказала Тетяна, підкресливши, що шахрайство розслідується "тими, кому й слід".

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на благодійні рахунки для Оксани Макар надійшло понад мільйон гривень пожертв від українців.

Водночас лікарі донецького опікового центру, де намагаються врятувати життя постарждалій від миколаївських садистів дівчині, на засадах анонімності розповідають, що всі благодійні гроші Суровицька направила на тримісячний депозит у банк, а не безпосередньо на лікування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
16к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація