Мати Оксани Макар випиває та водить у палату своїх залицяльників

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мати Оксани Макар випиває та водить у палату своїх залицяльників

Мати Оксани Макар не витрачає на її лікування гроші благодійників / Фото: Сегодня

Лікарі обурюються через регулярне зловживання Суровицькою спиртним.

Лікарі та медсестри Донецького опікового центру проклинають той день, коли мати Оксани Макар переступила поріг закладу.

Про це написав донецький кореспондент ТСН Костянтин Павлов з посиланням на медиків Донецького опікового центру у своєму Facebook.

"Досить слати гроші для Оксани Макар! Саме це мені сьогодні сказали медики Донецького опікового центру. Різні, але в один голос. Ні копійки з перерахованих на рахунок матері Оксани грошей не витрачено. Всі гроші з двох карток Тетяна Суровицька відправляє на 3-місячний депозитний рахунок у банку. Ні копійки з цих грошей не витрачається. Оксана лікується виключно за рахунок благодійників, які перерахували гроші опіковому, а не особисто Суровицькій. Лікарі та медсестри проклинають той день, коли мати Оксани переступила поріг опікового", - зазначає Павлов.

"Вона нічого не потребує. Їй приносять та їжу і гроші", - кажуть медсестри. Вони ж з обуренням кажуть про скандал в хірургічному відділенні, де у ВІП-палаті № 23 лежить Суровицька, куди мати Оксани, нібито, намагалася провести, як би це м'якше сказати, тимчасового співмешканця. Лікарі обурюються через зловживання Суровицькою спиртним. Причому, регулярним. На камеру - не говорять. Адже процес лікування Оксани контролює сама Бахтеєва", - написав також Павлов.

"Сьогодні чекав Суровицьку більше години. Виявляється, була вона у нотаріуса. На питання, навіщо їй нотаріус, почала щось розповідати про адвоката, який "працює від Катеринчука". Особливо обурює матір Оксани те, що з'явилися фальшиві рахунки і цифра, озвучена в Інтернеті про те, що вона зібрала вже 1,5 млн. грн. Відповідь була приголомшливою: "Звідки там 1,5 мільйона, там і мільйона нема". Вона ж підтвердила факт, що з карток гроші переводяться регулярно на депозитний рахунок", - зазначив кореспондент.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
27к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація