Мама Оксани Макар зізналась, що відкладає гроші на депозит

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Мама Оксани Макар зізналась, що відкладає гроші на депозит

Тетяна Суровицька вірить у життя доньки Оксани і відкладає гроші на її майбутнє / Фото: Сегодня

Жінка запевняє – цим вона убезпечує кошти від крадіжки з карткових рахунків і зберігає їх на реабілітацію доньки після лікування.

Мати Оксани Макар Тетяна Суровицька не збирається витрачати благодійні кошти, котрі небайдужі українці перераховують на її лікування раніше, ніж їй про це скажуть лікарі, котрим нині лікування проплачує держава та добродійні фонди. Жінка запевняє, що не претендує на нецільове використання цих грошей, бо ж інших потреб, крім порятунку дитини, у неї наразі просто не існує, йдеться в сюжеті ТСН.

"От коли скажуть, що треба, тоді й почнемо витрачати", - пояснила вона, додавши, що не взяла з благодійної допомоги для себе жодної гривні.

Витрачати матеріальну допомогу Суровицька збирається на загоєння тілесних і душевних ран дитини. "Після того, як із нею зроблять усе лікарі", - запевнила мати Оксани.

Наразі ж усі надходження з карткових рахунків жінка переводить на депозит. Певна, що так гроші будуть надійніше захищені від шахраїв.

Журналісти вирішили дізнатися, хто в нашій країні контролює використання благодійних внесків і чи будуть покарані особи, руки котрих піднімуться ці гроші вкрасти.

З'ясувалося, що у випадку Оксани Макар правоохоронці матимуть підстави почати розслідування, тільки якщо сама жертва насильства звинуватить у розтраті свою маму. Ні про який інший контроль мови бути не може.

"Якщо ми говоримо про доброчинність, то доброчинність не залежить від розмірів і не пов'язана з питаннями контролю", - запевнив директор представництва банка Сергій Волков.

"Як людина розпоряджатиметься коштами, які вона отримала на власний карковий рахунок – розпоряджається ними на власний розсуд", - пояснив адвокат Євген Огарков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося про те, що на благодійні рахунки для Оксани Макар надійшло понад мільйон гривень пожертв від українців. Водночас лікарі донецького опікового центру, де намагаються врятувати життя постарждалій від миколаївських садистів дівчині, на засадах анонімності розповідають, що всі благодійні гроші Суровицька направила на тримісячний депозит у банк, а не безпосередньо на лікування.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
13к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація