Лукашенко офіційно опустив "залізну завісу"

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко офіційно опустив "залізну завісу"

Лукашенко вважає опозицію "п'ятою колоною" / Фото: AFP

Олександр Лукашенко пообіцяв не випускати опозиціонерів за кордон, бо вони підбурюють ЄС на санкції проти Білорусі.

Олександр Лукашенко офіційно підтвердив введення в країні "залізної завіси" для своїх політичних супротивників. Він пообіцяв не випускати опозиціонерів за кордон у відповідь на санкції ЄС.

"Ми його (список невиїзних) ще не ввели, на повну потужність ще не ввели. Але введемо. Це вони (опозиція) Заходу підкидають прізвища, організації, підприємства і наполягають на запровадження економічних санкцій", - пояснив Лукашенко в інтерв'ю телеканалу Russia Today.

Цього місяця відмову на виїзд за кордон вже отримали деякі білоруські політики.

"Що стосується "випустили - не випустили", сьогодні в Євросоюзі діє список так званих нев'їзних, де (у тому числі значиться) і ваш покірний слуга... Цей список ухвалений з подачі нашої "п'ятої колони", - зазначив білоруський лідер, маючи на увазі опозиціонерів.

На його думку, одним з лідерів опозиції, яка наполягає на запровадженні санкцій щодо Білорусі, є колишній голова Верховної ради республіки Станіслав Шушкевич.

"Шушкевич зараз стає в Російській Федерації героєм, мало не щодня на всіх каналах. Тільки ви не забувайте, що за Шушкевича всіх російських людей (в Білорусі) посадили на валізи", - сказав Лукашенко.

Очікується, що в п'ятницю на зустрічі міністрів закордонних справ ЄС список посадових осіб Білорусі, яким заборонений в'їзд до Європи і заморожені їхні рахунки і активи, буде розширено ще на 12 осіб.

Раніше ЄС запровадив санкції проти 230 функціонерів, які, на думку європейців, були причетні до масових репресій опозиції після останніх президентських виборів в республіці.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
12к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація