"Вітіну тисячу" отримають лише ті, кого обділили "юліною"

Дата публікації
Перегляди
2639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
"Вітіну тисячу" отримають лише ті, кого обділили "юліною"

Виплати почнуться 1 червня / Фото: УНІАН

Нові компенсації вкладів СРСР отримають не усі.

Тисячу, яку обіцяв президент Віктор Янукович вкладникам "Ощадбанку" СРСР, отримають лише ті громадяни, які не отримали свого часу "юліну тисячу", повідомила керівник прес-служби "Ощадбанку" Ярослава Титова.

Про те, як будуть організовані виплати, стане відомо пізніше. До цього глава НБУ Сергій Арбузов пояснював, що тисячу, за бажанням вкладника, або переведуть на електронну платіжну картку, або видадуть готівкою, або оформлять вклад в "Ощадбанку" під вигідний відсоток, пише "Сегодня".

Як повідомлялось, початок виплат запланований на 1 червня (не більше 1000 гривень в одні руки).

Кошти на це, за даними Нацбанку та Кабміну, будуть отримані за рахунок додаткових надходжень до бюджету, а не за рахунок друкування грошей, чи збільшення податкового тиску.

Нагадаємо, 7 березня Віктор Янукович запропонував чотири напрямки подальшої реалізації соціальної реформи, які необхідно реалізувати для покращення якості життя громадян. Серед цих напрямів - іпотечне кредитування, підвищення зайнятості населення, підвищення соціальної допомоги малозабезпеченим, а також повернення громадянам вкладів "Ощадбанку" СРСР.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
2639
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація