Українці вже зібрали зґвалтованій Оксані Макар мільйон гривень

Дата публікації
Перегляди
4303
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Українці вже зібрали зґвалтованій Оксані Макар мільйон гривень

Навіть мільйона для повернення Оксани Макар до життя може виявитися замало / Фото: Новости N

Тепер добродійники не проти переконатися, що гроші витрачатимуться згідно призначення.

З усієї країни на потреби лікування постраждалої від рук ґвалтівників-мажорів у Миколаєві дівчини перераховано вже понад 1 млн гривень. За неофіційною інформацією ТСН, кошти й надалі продовжують надходити на благодійні рахунки.

Але не всі зацікавлені сторони задоволені тим, що відбувається довкола збору пожертв. Адже серед поширюваних реквізитів буцімто для одержання грошей трапляються й такі, що жодного стосунки до родини Оксани Макар чи її доброзичливців не мають – і це викликає підозри та відлякує частину жертводавців.

Охочих поживитися на чужому горі справді чимало, визнають фахівці. Тому родина з доброчинцями прагнуть розвіяти певні сумніви щодо можливого шахрайства.

Фонд "Розвиток України", який взявся піклуватися про долю Оксани, хоче зробити процес витрати коштів благодійників більш прозорим.

Директор фонду Анатолій Заболотний звітує, що на самі медикаменти вже витрачено близько 160 тисяч гривень. Решта грошей так само піде на лікування, запевняє він.

"Ми розмовляли з миколаївцями та одеситами, цікаві такі хлопці, вони створять сайт, щоби забезпечити прозорість коштів. Це велика справа, вся країна піднялася, аби врятувати дівчину", - каже Заболотний.

Мати дівчини переконує, що їй і на думку не спадає взяти щось із коштів на якісь інші потреби, крім здоров'я своєї дитини. Та грошей потрібно дуже багато, бо йдеться не лише про щоденні витрати зараз, але й на тривалу реабілітацію за кордоном.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4303
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація