МАУ вводить платну реєстрацію на стійках

З 1 липня плата буде введена на авіарейсах Київ - Рига - Київ, згодом пошириться на всі рейси.

Авіакомпанія "Міжнародні авіалінії України" з 1 липня введе плату за реєстрацію на рейс на стійці реєстрації в розмірі

Плата становитиме 20 євро, повідомили у компанії.

"Якщо пасажир все ж вирішить отримати посадковий талон на стійці реєстрації, така послуга буде платною. З 1 липня вона почне діяти на рейсах з Києва до Риги та з Риги до Києва та коштуватиме 20 євро. Згодом такий підхід застосовуватиметься по всій маршрутній мережі МАУ", - йдеться у повідомленні.

Окрім того, повідомляється, що онлайн реєстрація залишається безкоштовною.

"Скористайтеся перевагами онлайн реєстрації, яка розпочинається за 48 годин до вильоту! Завітайте на наш офіційний сайт, перейдіть до розділу "Реєстрація онлайн" та оберіть собі місце в салоні. Після цього роздрукуйте посадковий талон або збережіть його на своєму електронному пристрої та вирушайте до пункту контролю на авіаційну безпеку, якщо ви подорожуєте лише з ручною поклажею, або до стійки drop-off, аби здати зареєстрований багаж... Отже заощаджуйте свій час та гроші. Краще витратити їх у duty-free, аніж біля стійки реєстрації!" - додали у повідомленні. 

Нагадаємо, від 11 травня українська компанія "Міжнародні авіалінії України" ввела тариф low cost - послугу дешевих перевезень на свої рейси. На сайті авіакомпанії квитки за таким тарифом уже доступні на внутрішні та міжнародні перевезення на рейси на листопад 2017 року та пізніше. 

ВідеоУкраїнці розкупили дешеві квитки на рейси до Європи на 11 червня з рекордною швидкістю

Залиште свій коментар