Мер Дніпропетровська вступив в Партію регіонів

Мер Дніпропетровська Іван Куліченко вступив в Партію регіонів. Куліченко пояснив своє рішення вступити в партію бажанням більш ефективно працювати на місці міського голови.

Голова виконавчого комітету Дніпропетровської міської ради Іван Куліченко 2 серпня вступив в Партію регіонів. Про це на прес-конференції повідомив голова Дніпропетровської обласної державної адміністрації, а також дніпропетровської обласної організації Партії регіонів Олександр Вілкул.

Вілкул вручив партійний квиток Куліченко і висловив надію, що тепер в регіоні буде працювати монолітна команда.

"Вступ до лав Партії регіонів мера найбільшого промислового міста України - знакова подія і для партії, і для Івана Івановича (Куліченко), і, перш за все - для городян. Тепер влада в регіоні по-справжньому монолітна команда", - сказав він.

Куліченко пояснив своє рішення вступити в партію бажанням більш ефективно працювати на місці міського голови.

"Ресурси обласного та міського бюджетів сьогодні об'єднані для вирішення проблем Дніпропетровська. А значить - місто буде розвиватися", - сказав він.

Вілкул, у свою чергу, заявив, що рекомендуватиме партійній конференції підтримати кандидатуру нинішнього керівника Дніпропетровська Івана Куліченко на майбутніх виборах міського голови.

Нагадаємо, що 31 липня набув чинності закон "Про вибори депутатів Верховної ради Автономної республіки Крим, місцевих рад та сільських, селищних, міських голів", згідно з яким місцеві вибори проводяться за мажоритарно-пропорційною системою.

Згідно із законом, кандидатуру на вибори мера міста може висувати лише місцева партійна організація.

Читайте також:

Мер Дніпропетровська потрапив у ДТП

Партія регіонів поставить свого генпрокурора

ПР: різниця між галичанами і донбасівцями буде вічною

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: