Мера Ужгорода підозрюють у привласненні 6 млн гривень

Мера Ужгорода підозрюють у привласненні 6 млн гривень

Йому через адвоката вручили підозру.

Меру Ужгорода Богдану Андріїву у середу, 29 серпня, вручили підозру про вчинення кримінального правопорушення. Прокуратура інкримінує ч.5 ст. 191 (розтрата бюджетних коштів) Кримінального кодексу по справі "Совиного гнізда".

Про це пише правозахисник Олександр Пересоляк у Facebook.

"Сьогодні в прокуратурі Закарпатської області меру Ужгорода Богдану Андрієву через адвоката вручили підозру у вчиненні злочину. Міський голова відмовився отримувати підозру особисто. Пізніше у прокуратуру забіг брат мера Андрій Андріїв. Але побачивши відеозйомку, передумав заходити", - написав він.

Олігархат Закарпаття в шоці! Меру Ужгорода вручили підозру! Сьогодні в прокуратурі Закарпатської області меру Ужгорода Богдану Андрієву через адвоката вручили підозру у вчиненні злочину. Міський голова відмовився отримувати підозру особисто. Пізніше у прокуратуру забіг брат мера Андрій Адріїв. Але побачивши відеозйомку, передумав заходити. Богдану Андрієву як співучаснику прокуратура інкримінує ч.5 ст. 191 Кримінального кодексу (розтрата бюджетних коштів) по справі «Совиного гнізда». Як я вже писав раніше. В заволодінні 6 553 919,00 грн. коштів громади Ужгорода обвинувачується засновник ТОВ «БК «Трансбуд» Марценюк Володимир Олегович. Будучи заступником директора ТОВ «БК «Трансбуд», Марценюк Володимир виконував реконструкцію пам'ятки архітектури національного значення «Амбар та винний Льох 18 ст.» у м. Ужгород по вул.. Ф. Ракоці, 2. На думку прокуратури, Володимир Марценюк з метою легалізації коштів, здобутих злочинним шляхом, здійснив ряд «фіктивних фінансових операції" за нібито придбані матеріали: 1. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на рахунок приватного підприємства «ЕКОМ», засновником якого він сам і являється. 2. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на рахунок ФОП своєї дружини. 3. Перерахував кошти від ТОВ «БК «Трансбуд» на на рахунок ФОП сестри своєї дружини. 4. В подальшому 3 095 300 гривень було переведено в готівку цими підприємствами. Також, прокуратурою обвинувачується Яремко Мирон Євгенійович - інженер технагляду, який, по версії прокуратури, діяв у змові з виконавцем реконструкції і забезпечив завищення її вартості. Наразі Апеляційний суд Закарпатської області розглядає питання, щоб передати справу із Закарпаття у Львів. Добре, що не в Конюхів... Ухвала тут: http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/74162833. Більше інформації згодом

Опубликовано Олександром Пересоляком Cреда, 29 августа 2018 г.

У межах транскордонного співробітництва Європейським союзом виділялися кошти на покращення туристичної привабливості історичних пам'яток міст. За цією програмою одна з місцевих комерційних структур виступила підрядником на проведення будівельних робіт з реставрації пам'ятки архітектури національного значення "Амбар та винний льох XVII століття" (відоме як "Совине гніздо"). Частину коштів на реставрацію було виділено з місцевого бюджету, частину - кошти грантового проекту, які були в подальшому привласненні. Загальний обсяг привласнених коштів складає понад 6,5 мільйона гривень.

Нагадаємо, раніше у Києві правоохоронці повідомили про підозру в розтраті майже 600 мільйонів гривень групі посадових осіб банку.

Відео Екс-керівника "Олімпійського" підозрюють у привласненні 27 мільйонів гривень

Залиште свій коментар

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Новини партнерів