Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
На 2+2 - прем'єра соціального проекту "Дембель"

"Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО.

У неділю, 3 липня, о 15:00 на каналі  2+2 відбудеться прем'єра соціального проекту "Дембель" про допомогу у подоланні юридичних, психологічних, побутових, медичних та інших проблем, з якими стикаються  демобілізовані учасники АТО, їхні рідні і близькі, члени родин загиблих, про боротьбу з байдужістю бюрократів і нерозумінням з боку "мирного" суспільства.

"Дембель" розповість глядачам 2+2 життєві історії ветеранів АТО,  які після демобілізації зіткнулись з відвертим порушенням своїх прав, пережили складні психологічні ситуації, але вирішили не припиняти боротьби за право на якісне мирне життя й досягли обнадійливих результатів.

Ведучим нового проекту 2+2 став один з захисників Донецького аеропорту, командир мінометного підрозділу 93-ї бригади, старший лейтенант Збройних сил України Валентин Зінчак (позивний "Абрикос"). Валентин був призваний до лав ЗСУ в першу хвилю мобілізації, у квітні 2014 року. Потрапив до ДАП. Безпосередньо на території аеропорту перебував до жовтня 2014-го. До останніх днів оборони аеропорту виконував бойові завдання на території населених пунктів Піски та Водяне. Демобілізований у березні 2015-го. За особисту мужність і героїзм нагороджений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня. "Коли підходив час моєї демобілізації, і я думав, чим займатимусь у мирному житті, зрозумів, що обов'язково допомагатиму тим, хто повертається з війни.  Адже я добре знаю, як війна змінює людину зсередини, як травмує душу і як важко "повертатися" з бою, насамперед, психологічно. Сьогодні тут, в тилу, багато моїх побратимів змушені продовжувати боротьбу з беззаконням та байдужістю чиновників, з власними страхами, з самотністю, з хворобами і пораненнями. Для мене особисто дуже важливо, що програма "Дембель" не тільки говоритиме про проблеми, а й обов'язково стежитиме за долею героїв наших сюжетів", – наголосив Валентин Зінчак.

Новий проект 2+2, насамперед, орієнтуватиметься на наданні практичних порад демобілізованим та членам їхніх родин. Обов'язковими складовими програми будуть рубрики "Поради юриста" та "Поради психолога", які вестимуть експерти проекту голова ГО "Юридична сотня" Леся Василенко та військовий психолог Олег Оберніхін.

Програму на замовлення 2+2 готує Департамент журналістських розслідувань 1+1media під керівництвом Максима Шиленка. "Цим проектом ми прагнемо принести якомога більше користі тим, хто захистив і захищає Україну. Більше того, завдяки увазі журналістів "Дембеля" вже у процесі зйомок перших сюжетів в долях героїв відбулись позитивні зрушення", – поділився планами та досягненнями Максим Шиленко.

Проект "Дембель" виходитиме в ефірі 2+2 щонеділі о 15:00. Хронометраж випуску: 45 хвилин.

Залиште свій коментар

Вибір редакції