На Одещині перепоховають забальзамованого "червоного комбрига"

Радянського діяча поховають на міському кладовищі.

У Подольську Одеської області вирішили перепоховати відомого діяча тоталітарного режиму Григорія Котовського.

Про це із посиланням на керівника відділу міськради Олену Чубіну, пише "Укрінформ".

"Останки Котовського, які досі покоїлися у так званому склепі-могилі у Подільську, будуть перепоховані на міському кладовищі №1. Перед виконанням ритуальної процедури міськрада, згідно з вимогами закону про декомунізацію, утворить координаційну раду при управлінні культури міськради, визначить місце перепоховання і заздалегідь поінформує про висновки і рішення з цього приводу Міністерство культури України", - наголосила вона.

Як зазначається, на сесії міськради більшість депутатів підтримали проект рішення щодо перенесення частини об'єкту пам'ятки історії місцевого значення на міське кладовище №1.

котовський вікі
Вікіпедія

Зауважимо, командир червоноармійських загонів та з'єднань у період громадянської війни Григорій Котовський був застрелений 6 серпня 1925 року на відпочинку поблизу Одеси, тіло "червоного комбрига" вирішено було не ховати, а забальзамувати і розмістити у спеціально спорудженому мавзолеї в місті Бірзула. Розслідування його вбивства було засекречено. Згодом місто перейменували на Котовськ, на честь радянського діяча, а цьогоріч, згідно з законом про декомунізацію, змінили назву на "Подільськ".

Нагадаємо, раніше на Львівщині перепоховали останки воїнів УПА. Тіла знайшли на околицях селища.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: