НАЗК внесло припис очільниці МОЗу Cупрун

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Супрун отримала припис через ректора харківського вишу, який порушив антикорупційний закон.

Національне агентство з питань запобігання корупції внесло приписи ректору Харківської медичної академії післядипломної освіти Олександру Хвисюку, а також виконувачці обов’язків міністра охорони здоров’я Уляні Супрун стосовно порушень у діяльності ректора. 

Про це повідомили у прес-службі НАЗК.

"Встановлено, що ректор академії, отримавши інформацію від чотирьох завідувачів кафедр про близьких їм осіб, які працюють у їхньому прямому підпорядкуванні, та про виникнення зумовленого цими обставинами потенційного конфлікту інтересів, не вжив заходів для врегулювання конфлікту інтересів у підлеглих осіб", - йдеться в повідомленні.

За даними НАЗК, такі дії ректора є порушенням вимог ч.3 та ч.4 ст. 28 Закону України "Про запобігання корупції".

"Національне агентство вимагає від в.о. міністра охорони здоров’я провести службове розслідування та розглянути питання про притягнення винних осіб до встановленої законом відповідальності, а від ректора академії – вжити заходів для врегулювання потенційного конфлікту інтересів у відповідних завідувачів кафедр”, - додали в агентстві.

Окрім цього НАЗК склало та направило до суду 2 протоколи за ч.1 та ч.2 ст.172-7 КУпАП стосовно депутата Херсонської міської ради Юрія Кліментенка у зв’язку з порушенням вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

"Депутат на засіданні однієї з постійних комісій ради не повідомив про наявність у нього реального конфлікту інтересів та проголосував за підготовку проектів рішень і винесення їх на розгляд сесії міської ради, серед яких було й рішення про продаж земельної ділянки його дружині", - пояснили в агентстві.

Нагадаємо, раніше НАЗК знайшло порушення у деклараціях Сироїд, Парцхаладзе та ще низки осіб. Адмінпротоколи за результатами фінансового контролю передані до суду.

Залиште свій коментар

Вибір редакції