Невідомі вщент спалили будинок мера Ковеля

Невідомі вщент спалили будинок мера Ковеля

Пожежа. Ілюстрація

В ніч на 1 листопада невідомі підпалили новий будинок міського голови Ковеля Олега Кіндера, члена бюро обласної партійної організації ВО "Батьківщина".

Невідомі підпалили новий будинок міського голови Ковеля Олега Кіндера, члена ВО "Батьківщина", в якому його родина навіть не встигла відсвяткувати новосілля.

За словами Кіндера, встановлено що причиною займання був підпал, повідомили в прес-службі ВО "Батьківщина".

"Такий "подарунок" з нагоди першого року перебування на посаді міського голови вважаю не тільки помстою недоброзичливців, які не сприймають моєї чіткої позиції щодо захисту інтересів територіальної громади цієї виборної посади, а попередженням від тих, хто боїться, що на наступних парламентських виборах буду балотуватися в народні депутати", - прокоментував Кіндер.

Голова обласної партійної організації ВО "Батьківщина" Анатолій Грицюк переконаний, що підпал будинку члена обласного бюро Кіндера - це чергова провокаційна спроба тиску на опозицію.

«Варто тільки згадати цілий ряд далеко не випадкових подій, що свідчать про використання правоохоронних органів області для залякування, тиску і шантажу членів "Батьківщини". Цього року в будинку голови Ковельського районної ради Петра Якубука був незаконно і безпідставно проведений працівниками міліції обшук. Багатьох партійців, які займали керівні виборні посади або мають власний бізнес, тримали під постійним тиском, вимагаючи лише одного: відмовитися від членства в "Батьківщині", - прокоментував Грицюк.

Раніше у Києві невідомі підпалили автомобіль "Mitsubishi Pajero", який належить в.о. керівника Дніпровської районної організації партії "Батьківщина".

в кінці вересня машину депутата Харківської облради від БЮТ Івана Варченка облили кислотою. Інцидент стався в Дергачах після зустрічі депутата з місцевими жителями.

Читайте також:

Депутату БЮТ облили кислотою машину

Людині Тимошенко в Києві підпалили авто

Як студентка вліпила букет в обличчя Табачнику

Повʼязані теми:

Наступна публікація