Янукович закликав громадян подолати "радянську пасивність"

Дата публікації
Перегляди
1215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Янукович закликав громадян подолати "радянську пасивність"

Віктор Янукович / Фото: Архів

За словами Януковича, громада на місцях повинна брати активну участь у рішеннях органів самоврядування.

Президент Віктор Янукович вважає неможливою реформу місцевого самоврядування без подолання громадянами комплексу радянської пасивності.

Про це він сказав сьогодні в ході міжнародних муніципальних слухань Розвиток належного управління на місцевому та регіональному рівні.

Він зазначив, що зараз розроблено чимало законодавчих ініціатив, спрямованих на підвищення статусу державної служби та служби в органах місцевого самоврядування.

"(Але) ніякі повноваження не допоможуть, якщо наші громадяни не подолають комплекс радянської пасивності. Самоврядування - це влада громадян там, де вони живуть, працюють, там, де живуть їхні сім'ї і де ростуть їхні діти, тому завдання найближчої перспективи - це навчитися жити громадою, брати відповідальність на себе", - сказав Янукович.

За словами президента, громада повинна брати активну участь у рішеннях органів самоврядування.

"Нам потрібна велика роз'яснювальна робота, якісно новий рівень підготовки управлінських кадрів, засвоєння найкращого зарубіжного і вітчизняного досвіду", - додав Янукович.

У зв'язку з цим Президент вважає, що необхідно реалізовувати пілотні проекти з реформування місцевого самоврядування в тих регіонах і на базі тих територіальних громад, які будуть до цього готові раніше, ніж інші.

Янукович впевнений, що саме реформа місцевого самоврядування посприяє розкриттю розмаїття місцевих ініціатив і повинна стати рушійною силою нової хвилі модернізації країни.

Як повідомлялося, на думку Януковича, реформа місцевого самоврядування має привести до децентралізації влади, оптимізувати систему державного управління в регіонах, підвищити її ефективність, прибрати зайві рівні адміністрування.

Читайте також:

У Януковича нагадали Венеціанській комісії: вибори - внутрішня справа

ЗМІ: Янукович у середу звільнить півдесятка міністрів

У Польщі радять Януковичу обережніше торгуватися з Європою

Янукович закликав громадян подолати "радянську пасивність"

Янукович закликав громадян подолати "радянську пасивність"

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1215
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація