Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Обгорілому 11-річному хлопчику терміново потрібна кров

Медики не роблять прогнозів щодо маленького пацієнта.

Діти на Дніпропетровщині вирішили повторити витівку відеоблогера із самопідпалом, аби заробити грошей. Батьки постраждалої дитини від коментарів утримуються, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

"Готувалися до нього два тижні. Вони вирішили це повторити для того, щоб отримати, як відомі блогери, за це грошову компенсацію, тобто підзаробити грошей. Сподівалися отримати винагороду 30 тисяч гривень", - розповіла інспектор Криворізького відділу поліції Катерина Корнієнко.

Батьки постраждалого 11-річного хлопчика з журналістами не спілкуються. Проте дідусь розповідає, що ідея самопідпалу не належала його онукові, а його вмовили старші друзі. "На слабо взяли! Я просто не уявляю: 15 років хлопцю – він що, не розуміє, що той горить, а той знімає?", - обурений дідусь Олександр Деркач.

Родичі дітей, які фільмували палаючого друга, він коментарів теж відмовляються. Через те, що Сашко облив бензином і підпалив себе сам, друзям відповідальність за законом не загрожує. Неможливо притягнути й самого блогера за розповсюдження небезпечного відео. Відповідальність, найімовірніше, понесуть батьки за недогляд за дитиною, що карається штрафом. Хоча повністю проконтролювати, що діти роблять в інтернеті дорослим вкрай складно, і це визнають фахівці. Але, за бажання, батьки можуть встановити спеціальні програми або скаржитися на окремі відео в мережі. "Є клас програм для батьківського контролю. Вони зазвичай призначені для того, щоби обмежувати, що саме дитина може запускати, і в який час", - каже керівник відділу системного адміністрування 1+1 media Євген Рижков.

Зараз хлопець, який намагався повторити безглуздий вчинок відеоблогера, в критичному стані, через що його терміново перевели в обласну дитячу лікарню та підключили до штучної вентиляції легень. Лікарі жодних прогнозів не роблять, лише просять терміново відгукнутись донорів, бо хлопчику потрібно багато крові.

Кореспондент ТСН Наталя Грищенко

Залиште свій коментар

Вибір редакції