Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Одеське кафе, де отруїлися 17 людей, знесли

У трьох потерпілих, які отруїлися шаурмою, встановили діагноз - сальмонельоз.

В Одесі демонтували кіоск з продажу шаурми "Вкус Востока", їжею з якого отруїлися 17 осіб. Зносили кафе міські служби спільно з власником.

"Під час наради цей підприємець зв'язався з керівництвом лікувального закладу, у якому проходять лікування потерпілі від неякісної продукції, для надання їм всебічної матеріальної допомоги", - повідомив у Facebook в.о. заступника начальника управління розвитку споживчого ринку та захисту прав споживачів Одеської міськради Сергій Дубенко.

Після того, як з'явилася інформація, що отруєння сталося саме м'ясом птиці у міськраді прийняли рішення провести комплексні перевірки санітарного стану всіх тимчасових торгових об'єктів, що реалізують м'ясні страви.

Також мають перевірити у власників таких торгових точок наявність повного пакету дозвільних документів на такий вид діяльності. Міська влада хоче скасувати документи на всі тимчасові споруди, у яких, попри порушення всіх діючих норм, відбувається реалізація шаурми.

Напередодні в Одесі 17 людей забрали до міської інфекційної лікарні через отруєння шаурмою, серед постраждалих – трирічна дитина. Переважна більшість отруєних – студенти. За словами захворілих, усі вони купували шаурму в кіоску, який розташований поблизу одного з вишів. Кількість хворих постійно зростає - все нові постраждалі продовжують звертатися до лікарів із скаргами на нудоту, пронос та температуру.

Залиште свій коментар

Вибір редакції