Останній олень Давида в Київському зоопарку при смерті

Останній олень Давида в Київському зоопарку при смерті

Олень. Останній в Київському зоопарку може загинути? / Фото: Сегодня

Чергова НП в столичному зоопарку: неофіційно стало відомо, що важко захворіла самка оленя Давида, симптоми - як при отруєнні.

Столична прокуратура почала розслідувати смерть оленя Давида в Київському зоопарку. Тим часом останній олень в колекції, самка, також важко захворіла і перебуває при смерті.

"Це останній олень Давида в колекції зоопарку - самка, вона зараз при смерті. Симптоми ті ж, що і при отруєнні щурячою отрутою. Можливо, її теж отруїли", - повідомив газеті "Сегодня" один із заступників директора зоопарку (ім'я видання не називає).

Офіційно про надзвичайну подію в зоопарку не повідомляють. Перший заступник директора Михайло Іванов сказав журналістам: "Я це не коментую".

Напередодні відвідувачі цілий день не бачили оленя у вольєрі, співробітники зоопарку кажуть, що оленя забрали подалі від відвідувачів.

Нагадаємо, днями директор зоосаду Олексій Толстоухов підтвердив, що результати експертизи оленя Давида, який загинув у вересні, показали - тварину отруїли щурячою отрутою.

Нагадаємо, з 15 жовтня 2010 по 1 квітня 2011-го у Київському зоопарку загинули 62 тварини: 8 ссавців, 20 птахів і 34 безхребетних.

Київський зоопарк був визнаний одним з п'яти найгірших зоопарків світу. У дослідженні, проведеному німецькою газетою Bild і організацією захисту тварин PETA, його визнали таким, де не можна утримувати звірів.

Читайте також:

В Київському зоопарку тварин вбивають щурячою отрутою

Скандал у Київському зоопарку: екологи наполягають – загинуло 500 тварин

Київський зоопарк потрапив до Топ-5 найгірших у світі

У Київському зоопарку журавля під час втечі загризли вовки

Повʼязані теми:

Наступна публікація