Партнери регіоналів у ЄС стали на захист Тимошенко

Фракція Соціал-демократичної партії Європарламенту, що є офіційним партнером Партії регіонів і виступала адвокатом дій української влади, стала на захист Тимошенко.

Друзі партії регіонів в ЄС, фракція Соціал-демократичної партії Європарламенту, яка дотепер виступала адвокатом дій української влади, виступили на захист засудженої Юлії Тимошенко.

Своє невдоволення ситуацією в Україні соціал-демократи висловили 25 жовтня, під час обговорення в Європарламенті резолюції щодо України, яку мали ухвалити 27 жовтня. Депутати висловили "розчарованість вироком колишньому прем'єрові, лідерові опозиції", "щиру стурбованість триваючим позбавленням волі колишнього голови МВС Юрія Луценка" і "глибоке розчарування" тим, що президент Віктор Янукович не вніс у свій законопроект про гуманізацію Кримінального кодексу норму про декриміналізацію 365-ї статті, за якою була засуджена Тимошенко.

У той же час соціал-демократи, як і ще низка фракцій Європарламенту, виступили за парафування Угоди про асоціацію з Україною, незважаючи на всі політичні складності. Вони пояснили, що лише в такий спосіб удасться залучити Україну на європейську орбіту.

У свою чергу їхні супротивники думали, що парафування Угоди в нинішніх умовах стане невиправданим подарунком українській владі.

Раніше у Європарламенті зажадали від офіційного Києва забезпечити колишньому прем'єр-міністру Юлії Тимошенко право на участь у політичному житті України зараз і на виборах.

Нагадаємо, 11 жовтня оголосили вирок Юлії Тимошенко в Печерському райсуді Києва. Колишнього главу уряду та лідера опозиції визнали винною у перевищенні службових повноважень при укладанні на початку 2009 року газової угоди з Росією. Екс-прем'єрку засудили до позбавлення волі на 7 років. Таке покарання – сім років позбавлення волі - вимагала прокуратура.

Читайте також:

Кисельов: Не заважайте Януковичу, тоді кримінальних справ не буде

У ЄС вдоволені тим, що Тимошенко не страждає через свою стать

Слідчим не вдалося "розколоти" Тимошенко по ЄЕСУ

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: