Під Києвом чупакабра висмоктала мозок у кози

Під Києвом чупакабра висмоктала мозок у кози

Місцеві сумнівів не мають, що бачили саме чупакабру

Місцеві лісники чекають першого снігу, щоб відстежити, де живе чупакабра, і головне, як близько вона наближається до села.

Невідома істота, що наганяє жаху на людей, вже лишає криваві сліди під Києвом. Жителі села Медвин Богуславського району заявили журналістам ТСН, що бачили чупакабру.

Містичний звір з'їв лише дику козу в лісі та ще не дійшов до села. Однак люди вже наполохані, бо пам'ятають, як чотири роки тому чупакабра тримала в моторошному полоні все село.

Лісник Іван Даценко минулого тижня надибав дохлу дику козу. Найбільш м'ясиста задня частина залишилася цілою, а от з голови висмоктаний мозок.

"Голова туди лежала – об'їдена. Шерсті немає, шия обгризена. Якщо і звір якийсь, вони починають іззаду, із середини, нутрощі виїдати", - пояснив лісник.

А кілька днів по тому він побачив і тварину, яка роздерла козу. Уся бригада бачила звіра, схожого на гієну - в українських лісах таких раніше не водилося.

У світі є лише кілька кадрів живої чупакабри. Описання медвинців цілком збігаються з ними, і навряд чи у змові можна запідозрити все село.

Кровожерливу тварину описують так: сіра, хвіст довгий, задні лапи довші від передніх, пересувається стрибками і кричить, наче птах.

Старожил Медвина Марія Григорівна розповіла, що це не перша поява таємничої істоти в її долі. Чотири роки тому звір уже приходив і знищив тоді одинадцятьох курей.

"Що я побачила? Кури вдосвіта кричать. Я встала. Відчинять – а вони лежать отут усі. Нічого не з'їдене, тільки отут шия перекушена, кров виссана і голови нема", - згадала Марія.

Цього року чупакабра ні свійських тварин, ані людей ще не чіпала.

Зі свого боку місцеві лісники чекають першого снігу. Тільки по слідах вони зможуть відстежити, де живе чупакабра, як пересувається і головне, як близько і як часто вона наближається до села.

Читайте також:

На хуторі під Фастовом знайшли мумію чупакабри

Сумщину нажахав звір, страшніший за чупакабру - "вовкособ"

У Чернігові чупакабра дивує зоологів розширенням свого раціону

На Сумщині чупакабра роздерла руку школяреві

Чупакабра була помічена під Києвом

Чупакабра була помічена під Києвом

Повʼязані теми:

Наступна публікація