Сумщину нажахав звір, страшніший за чупакабру - "вовкособ"

Невідомий звір десятками нищить овець, перекушуючи їм горло.

У Сумській області з'явився звір, який жахає місцевих мешканців більше за чупакабру - "вовкособ".

Так на Сумщині охрестили невідомого звіра, що полює за вівцями. Під Шосткою він передушив 12 овець, а в сусідньому Кролевецькому районі у фермерському господарстві недорахувалися 27-ми тварин.

За кілька днів їх знайшли в лісі - кожна жертва з перекушеним горлом. Паркан із колючого дроту та порожніх бляшанок - єдиний порятунок фермерів від лісових хижаків, принаймні, цей кордон вовки ще не долали - вони бояться гуркоту.

Саме під парканом господарі натрапили на перших загиблих тварин, які не добігли до вівчарні якихось кілька метрів. Під час подальших пошуків мертві тіла виявили в лісі.

Дружина фермера Олена Безугла каже, подеюкують, що це вівчиця вчила вівчат, тому що коли звір нападає, то зазвичай одну-дві тварини бере. Але щоб таку кількість - тут бачать вперше.

Приголомшені значною втратою в господарстві, люди звернулися до міліції. Утім, хто пошматував овець - чіткої відповіді не мають навіть експерти.

Проте її чоловік, фермер Олександр Безуглий впевнений, що вовки так "не працюють". Серед мисливців подейкують про такого собі гібрида вовка з собакою - його називають "вовкособ".

Поки що хто насправді напав лишається загадкою. Нині правоохоронці попереджають селян про небезпеку перебування в лісі й лічать дні до відкриття сезону полювання. Можливо, мисливцям удасться відкрити таємницю безжального вовкособа.

Читайте також:

У Чернігові чупакабра дивує зоологів розширенням свого раціону

Чупакабра знову тероризує Львівщину

На хуторі під Фастовом знайшли мумію чупакабри

Під Житомиром десятикласник вилами убив маленьке чупакабреня

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

ВідеоЩо може бути страшніше за чупакабру?

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: