Під Житомиром десятикласник вилами убив маленьке чупакабреня

Мешканці села під Житомиром бояться помсти дорослої чупакабри, дитинча якої вбив місцевий хлопець.

Під Житомиром десятикласник з вилами виступив проти дитинчати чупакабри. І переміг. Ветеринари забрали убиту тварину на експертизу. Тим часом селом ширяться чутки, що десь є і доросла чупакабра. Люди побоюються її помсти.

Чутки про те, що у селі Троковичі завелася чупакабра ходять уже з півроку. Працівниця місцевої школи каже, невідомого звіра на власні очі бачив її син: "Воно таке як теля високе, лапки перші менші і хвіст тако трубою і вушки такі от, якесь таке воно ну, таке невідане".

Ще один чоловік каже, що днями звір, розміром із собаку, бігав по даху хліва: "Ноги передні маленькі, а задні довгі, і хвіст такий грубий і на конці бараболька така, схоже це на чупакабру".

Тим часом у господарствах почали зникати кролі та кури. Десятикласник Петро Сич почув дивний шум у хліві - щось шипіло і кричало. Коли забіг – побачив невідому звірину, яка сичала на курей, і заколов її вилами.

Тим часом звістка про убите дитинча чупакабри облетіла усе село. Люди вірять - десь поряд живе і доросла тварина. І навіть припускають - за дитину вона ще помститься.

Читайте також:

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Українська чупакабра переселилася на схід і народила чупакабренят

Тернопільські школярі зняли фільм про чупакабру

Українська чупакабра дійшла до Одещини і почала пити кров індиків

ВідеоПід Житомиром убили дитину чупакабри

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: