На хуторі під Фастовом знайшли мумію чупакабри

На хуторі під Фастовом знайшли мумію чупакабри

Мумія чупакабри

Граючись у занедбаному будинку на хуторі під Фастовом, діти знайшли тіло чупакабри. Рештки виявилися муміфікованими.

На хуторі під Фастовом у Київській області діти, граючись у занедбаному будинку, знайшли тіло чупакабри – напівсобаки, напівлисиці. Коли на труп натрапили дорослі, виявилося, що рештки нетлінні.

Чупакаброю в Україні називають дивну істоту, яка ззовні схожа на лисицю, і харчується домашніми тваринами – від курей до кролів. Чи існує насправді така істота, чи вона є частково міфом, а частково – якимось мутантом, так достеменно і не відомо.

"Більше всього це схоже на лисицю. По суті, лисиця – та ж собака, це всі собачі, гієна та ж собака, дика собака дінго - собака, чупакабра – це собака", - розповів ветеринар Андрій Никонець.

Утім, не всі мешканці хутора вірять в чупакабру. "Немає тут ніяких чупакабр. Ті, що ви бачили кістки, - звичайна собака", - запевняє місцевий мешканець Григорій.

Але дехто вірить у чутки, що дійшли з сусіднього села – Бишви. Кажуть, там хтось влаштував справжню "криваву бійню", розтерзавши усіх курей.

Загадкових чупакабр в Україні спостерігали майже у всіх областях від заходу до сходу. І нещодавно було вирішено зняти в Карпатах перший український фільм жахів у 3D "Синевір", один з героїв якого стане якраз чупакабра.

Читайте також:

На Вінничині шукають чупакабру, яка вночі поїла кролів

Під Житомиром десятикласник вилами убив маленьке чупакабреня

Розкрито таємницю чупакабри

Про чупакабру зняли фільм – страшний, кривавий та з матюками (відео)

Мумію Чупакабри знайшли на Київщині

Мумію Чупакабри знайшли на Київщині

Повʼязані теми:

Наступна публікація