Розкрито таємницю чупакабри

Чупакабра існує. Вона лиса, п'є кров своїх жертв, а ще - дуже схожа на лисицю.

Таємницю кролячого вбивці розкрито. Тіло чупакабри знайшли мисливці з Чернігівщини. Місцеві жителі два місяці безрезультатно влаштовували облави на диво-звіра. А от один з них днями спіймав дорослу самку самотужки.

Родина мисливця не дорахувалась у курнику трьох птахів. Сусіди жалілися, що нахабний хижак оселився десь поблизу людських осель і ласує курчатами. Досвідчений мисливець уважав справою честі вислідити нахабу. Побачив дивну тварину на сусідньому городі біля копиці сіна, розповідає чоловік, і вбив.

Такої істоти ніколи не бачили, кажуть місцеві мисливці — дикі звірі влітку втрачають хутро, але ж не настільки. Здивував і розмір хвоста. А ще поведінка, нетипова для середньостатистичного хижака. Усім селом звіра прозвали чупакаброю.

Григорій Кузьменко, сільській голова, каже: "Окрім спеціалістів зоологів приїхали ветеринарні спеціалісти нашої районної лікарні. Зоолог дав запевнення, що це 100% лисиця, але її забрали на лабораторне дослідження".

А от зоолог Олександр Обленко каже, що це "на 99,99% лисиця. Можливо, там десь є відхилення, та 0,01%, відхилення генетичного чи індивідуального плану внаслідок хвороби".

Якої саме недуги, мусять установити ветеринари. Зоолог Олександр припускає, що хутра у тварини немає через лишай. Він передається від тварини до тварини — достатньо одного дотику. Тому, каже, цілком можливо, біля села розвелося багато лисих чупакабр.

Місцеві мисливці в цій історії знову ставлять три крапки. Аргументам зоологів вірять, але не до кінця, бо ця лисиця лише випиває кров жертви, як упир, а тіло не чіпає.

Нині селищний голова ламає голову над тим, що робити з чудо-лисицею. Уже попросив дозволу районного керівництва організувати на цього звіра додаткову облаву.

Читайте також:

На Чернігівщині спіймали та вбили дитинча чупакабри

У Техасі вбили загадкову "чупакабру"

Під Києвом з'явилася Чупакабра

ВідеоТаємницю кролячого вбивці розкрито

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: