Під Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

На думку організаторів акції, проект Податкового кодексу знищує дрібний та середній бізнес в Україні.

Під стінами Верховної ради зібрався багатотисячний мітинг підприємців, які протестують проти прийняття Податкового кодексу.

Мітингуючі вимагають зняти з розгляду в другому читанні Податковий кодекс.

Вони скандують і тримають плакати з такими гаслами: "Зупинимо податковий терор",
"Азаров, Хомутиннік, Тігіпко, Бродський - на базар зі своїм Податковим кодексом", "Податковий кодекс сьогодні - кріпацтво завтра".

На думку організаторів акції, проект Податкового кодексу знищує дрібний та середній бізнес в Україні. Наголошується, що учасники акції не належать до жодної з політичних сил і відстоюють власну позицію, не залежну від думки депутатів.

Крім того, сьогодні вранці столичною вулицею Грушевського курсують десятки автомобілів таксі з українськими прапорами на антенах і сигналили, проїжджаючи повз будівель уряду і парламенту.

Тим часом, чотиримісячна епопея прийняття Податкового кодексу виходить на фінішну пряму. Парламент вже розпочав розгляд остаточної редакції документу. Планується, що основні положення кодексу будуть діяти вже з 1 січня 2011 року.

Одна з ключових норм проекту - про єдиний податок. На даний момент право працювати на ньому мають приватні підприємці з річним оборотом не вище 500 тис. грн.

У варіанті кодексу, прийнятому в першому читанні, цю цифру знизили до 300 тисяч, проте тепер Мінфін і податкова пішли на компроміс: при обороті в 300-600 тисяч можна залишатися на єдиному податку, але завівши собі касовий апарат (виділяється державою) і товарно-касову книгу.

Читайте також:

Азаров назвав Податковий кодекс "подарунком для підприємців"

На мітинг проти Податкового кодексу до Києва підпільно з'їжджаються підприємці

Азаров назвав протестуючих підприємців симулянтами

ВідеоПід Радою зібрався багатотисячний мітинг проти Податкового кодексу

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: