Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Пляжі Одеси пішли під воду

Екологи говорять про небезпеку ситуації, в тому числі для туристів.

Майже на третині берегової лінії узбережжя Одеси останній потужний шторм змив пісок у море.

Море підступило упритул до підпорної стіни, тому вузенькі смуги піску залишилися лише подекуди, йдеться у сюжеті ТСН.Ранок.

Сходинки, які раніше вели на пляж – нині ведуть просто у воду. Екологи б’ють на сполох, адже під загрозою опинились прибережні схили, які руйнуються та сповзають. Для цього потрібно терміново зміцнити берег, а змитий пісок повертати на місце. 

У міськраді тим часом сподіваються на милість природи та спритність орендарів пляжів. "Потрібно дати хоча би природі кілька тижнів змінити напрямок вітру, напрямок хвилі. Цілком імовірно, що більша частина того, що ми бачимо, відновиться, а орендарі приведуть прибережну зону до ладу", - вважає Геннадій Мірошниченко, начальник управління інженерного захисту територій та розвитку узбережжя.

Своєю чергою, еколог Руслан Болдижар переконаний, що до захоплення морем частини пляжу набережна була у сім метрів шириною. "Чи буде це нормально для туриста, якщо він приходить на пляж, а купатися по суті не зможе?", - додав він.

ВідеоВ Одесі на третині берегової лінії узбережжя шторм змив у море пісок

Море підступило упритул до підпорної стіни. Вузенькі смуги піску залишилися лише подекуди. Сходинки, які раніше вели на пляж, нині ведуть просто у воду. Екологи б'ють на сполох: під загрозою прибережні схили. Берег треба негайно зміцнювати, а змитий пісок повертати на місце. У міськраді тим часом сподіваються на милість природи та спритність орендарів пляжів.

В Одесі на третині берегової лінії узбережжя шторм змив у море пісок

Залиште свій коментар

Вибір редакції