Полторак озвучив зарплати для військових-контрактників

За його словами, вперше в історії незалежної України їхнє грошове забезпечення буде вищим за середню зарплату в країні.

Міністр оброни Степан Полторак заявляє, що грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом буде більше середньої зарплати по Україні.

Про це він сказав під час засідання Кабінету міністрів, передає Українська правда

"Незважаючи на важкі економічні умови, вперше в історії нашої держави грошове забезпечення військовослужбовців за контрактом буде більше середньої плати в цілому по Україні", - зазначив він.

"Такого жодного разу за весь час незалежності України не було, коли у військового є можливість обрати професію захисника вітчизни і за це отримати достойне грошове забезпечення", - наголосив голова оборонного відомства.

Це дозволить зміцнити Збройні сили й обороноздатність України, вважає міністр.

"Наприклад, стрілець зараз отримує 2 341 гривню – той хлопець, який підписав перший контракт. Ми плануємо, що він буде отримувати 7 тисяч гривень", - сказав Полторак.

"Командир відділення – 8 тисяч, командир взводу – 9 тисяч, командир роти і так далі – практично вдвічі буде збільшено грошове забезпечення в порівнянні з тим, що вони отримують зараз", - додав він.

Це допоможе залучити до війська професіоналів, сподівається міністр оборони.

Також, на думку Полторака, це дозволить зекономити на підготовці військових.

Нагадаємо, 11 січня Порошенко повідомив, що зарплата військових-контрактників та офіцерів зросте вже у січні 2016 рокуЗа словами президента, грошове забезпечення для військових за контрактом збільшиться у понад 2 рази і для офіцерів військової ланки - вдвічі.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: