Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Виконання домовленостей та економіка: про що говорили Порошенко та Лукашенко в ОАЕ

Президенти зустрілися на нейтральній території.

Петро Порошенко провів зустріч з білоруським колегою Олександром Лукашенком у ході візиту до ОАЕ, йдеться на сайті перезидента.

Зазначається, що під час зустрічі Порошенко відзначив активну реалізацію раніше досягнутих домовленостей між країнами з питань демаркації і торгово-економічного співробітництва.

А також він позитивно оцінив розширення співпраці з Білоруссю за різними напрямами.

"У торгово-економічних відносинах ми дуже активно співпрацюємо. Наш товарообіг вже, незважаючи на різні проблеми і перешкоди, склав понад $3 млрд, напевно, десь $3,5 млрд буде на сьогоднішній день. Але у нас є дуже хороша можливість розширити співпрацю за рахунок взаємодії регіонів ", - своєю чергою додав Лукашенко.

Також лідери обговорили стан підготовки до економічного форуму регіонів України та Білорусі, що має відбутися у Гомелі. Та обмінялися думками з приводу підготовки до Саміту "Східного партнерства", який заплановано на 24 листопада у Брюсселі.

Нагадаємо, у вересні Білорусь провела воєнні навчання разом із РФ "Захід 2017". Після чого Олександр Лукашенко запевнив, що вони не становлять загрози для України та Європейських держав, оскільки на сусідів, а тим більше на братній народ, його країна не нападе

Відео Лукашенко пообіцяв не стягувати податок із громадян без офіційного працевлаштування

Залиште свій коментар

Вибір редакції