Православні та греко-католики святкують Великдень

Дата публікації
Перегляди
4084
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Православні та греко-католики святкують Великдень

Християни відзначають Великдень / Фото: УНІАН

Віряни радіють Вокресінню Христовому. Великдень знаменує перемогу Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям.

Цієї неділі, 15 квітня, православні та греко-католики всього світу відзначають Воскресіння Христове. Великдень вважається головним святом християн, що знаменує перемогу Божого Сина над Смертю та вічним Забуттям.

Майбутній тиждень, який має назву Світла седмиця, стане для християн часом святкування Великодня. Всі ці дні в храмах будуть залишатися відкритими царські врата в знак того, що своєю смертю Ісус Христос відкрив людям дорогу в рай.

Крім того, майже постійно будуть дзвонити церковні дзвони, тому що, за давньою традицією, будь-який бажаючий отримає можливість забратися на дзвіницю і подзвонити у дзвін, поділившись, таким чином, з іншими пасхальною радістю.

Свято називають також Пасха або Паска. Воскресіння Ісуса Христа сталося на третій день після його смерті. У Воскресінні християни бачать підтвердження життя після смерті, що і є головним змістом святкування.

Дата Великодня припадає на першу неділю після першого весняного повного місяця, яка наступає після весняного рівнодення.

Президент Віктор Янукович привітав українців з Воскресінням Христовим та побажав усім терпіння. Вночі проти 15 квітня він візьме участь у Великодньому богослужінні у Свято-Успенській Києво-Печерській Лаврі.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
4084
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація