Застрелений дніпропетровський бізнесмен мав мільйонні борги

Дата публікації
Перегляди
9652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Застрелений дніпропетровський бізнесмен мав мільйонні борги

Мільйонера вбили трьома кулями у голову

Аксельрод брав багатомільйонний кредит на будівництво великого торгового центру "Пасаж", який досі не погасив.

На часі у Дніпропетровську місце, де вбили відомого бізнесмена Геннадія Аксельрода, оточене, там працюють співробітники правоохоронних органів на чолі з головним міліціонером області Віктором Бабенко.

Від коментарів правоохоронці поки утримуються. Лише підтвердили, що убитий дійсно Геннадій Аксельрод.

Геннадій Аксельрод - мільйонер, віце-президент фінансово-промислової групи "Спарта", партнер групи компаній "Приват". Останнім часом тісно співпрацював з її співвласниками Ігорем Коломойським і Геннадієм Боголюбовим. Був людиною не надто публічною, пише "Сегодня".

З неофіційних джерел відомо, що останнім часом у Геннадія Аксельрода були дуже великі борги. Зокрема він брав багатомільйонний кредит на будівництво великого торгового центру "Пасаж", що розташований в самому центрі Дніпропетровська. Нібито цей борг він ще не погасив.

Нагадаємо, у Дніпропетровську 14 квітня близько 17:00 був убитий відомий бізнесмен Геннадій Аксельрод. Трагедія сталася на вулиці Гоголя біля будинку №1-3, в якому він жив.

За свідченням очевидців, коли Аксельрод під'їхав на машині до арки, яка вела у двір, дорогу йому перегородив велосипедист, який і зробив кілька пострілів у бізнесмена. Деякі ЗМІ повідомляють про те, що велосипедистів було двоє. Жодна з куль не потрапила в нещасного.

Аксельрод вискочив з машини, вибіг на проспект К. Маркса і спробував втекти. Його наздогнали три кулі. Всі вони потрапили в голову. Кілер втік з місця події.

Зазначимо, що це не перший замах на життя бізнесмена. Так, у вересні 2010 року під час обіду Геннадія Аксельрода з його партнером по бізнесу Геннадієм Корбаном у дніпропетровському ресторані "Пепероні" прогримів вибух. Вибуховий пристрій був закладений під їх столиком. Тоді Аксельрод відбувся лише шоком, а Корбан отримав травми.

Гучне вбивство в центрі Дніпропетровська

Гучне вбивство в центрі Дніпропетровська

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
9652
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація