Лукашенко помилував колишнього кандидата в президенти

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Лукашенко помилував колишнього кандидата в президенти

Саннікова відпустили на волю / Фото: Архів

Санніков написав прохання про помилування ще у січні 2012 року.

Колишній кандидат в президенти Білорусії Андрій Санніков помилуваний і відпущений на свободу.

Про це повідомили білоруські ЗМІ.

За даними журналістів, Санніков вже прямує до Мінська з колонії "Вітьба-3". Політик помилуваний на підставі указу від 14 квітня 2012 року. Відповідне прохання на ім'я президента Білорусі Олександра Лукашенка він написав у січні 2012 року.

"Я до останнього не вірив, що мене звільнять. Мене стільки раз етапували з однієї в'язниці в іншу, що я думав, що це черговий етап. Зараз трохи ошелешений, треба прийти в себе. Хочу передати всім слова подяки за підтримку і солідарність", - сказав Санніков.

Він зазначив, що, якби не підтримка громадян, він не був би зараз на волі.

Санніков був арештований 19 грудня 2010 року і засуджений до п'яти років позбавлення волі в колонії посиленого режиму за організацію масових заворушень. Багатотисячна акція протесту в Мінську була приурочена до президентських виборів, результати яких, на думку опозиції, були сфальсифіковані.

Як зазначається, звільнення Санникова може бути пов'язано із запланованим на кінець квітня обговоренням питання про посилення санкцій щодо Білорусі з боку Євросоюзу.

Нагадаємо, в грудні 2010 року були затримані майже всі кандидати в президенти Білорусії, пізніше вони були засуджені до різних термінів ув'язнення.

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1739
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація