На Мазурка намагаються "повісити" гучні вбивства

На Мазурка намагаються "повісити" гучні вбивства

Мазурок проходить по ряду кримінальних справ / Фото: прес-служба МВС

Прокуратура повернула міліції справи на дослідування.

"Караванський стрілець" Ярослав Мазурок досі перебуває під слідством.

Прокуратура Києва раніше повернула на дослідування ряд гучних убивств, у яких підозрюють саме Мазурка. Докази нібито є недостатніми.

Таким чином, воно досі знаходиться у провадженні слідчого управління міліції Києва, пише "Комсомольская правда в Украине".

Варто зазначити, що після розстрілу в гіпермаркеті Мазурка намагалися обвинуватити в двох десятках нерозкритих вбивств. Це вбивство прапорщика Держслужби охорони Григорія Нагорнюка і сержанта В'ячеслава Скоболя, які прибули за викликом в багатоповерхівку Оболонського району (січень 2004 року). Вбивство двох "чорних археологів" під Києвом (лютий 2009-го), коли був викрадений металошукач фірми Minelab Quattro - такий при обшуку знайшли у квартирі Мазурка. Крім того, розстріл молодого військового з дівчиною у Солом'янському районі столиці, вбивство співробітника ДАІ і його знайомої і ряд інших не менш жорстоких злочинів.

Нагадаємо, 26 вересня минулого року 38-річний Ярослав Мазурок, який був затриманий в супермаркеті за дрібну крадіжку, несподівано відкрив вогонь в підсобці. Троє охоронців загинули на місці, один дивом вижив. 7 листопада тіло вбивці було знайдене в Сирецькому парку. Він застрелився.

Також варто зазначити, що в квітні цього року справу про вбивство охоронців в столичному ТРЦ "Караван" закрили. Головна причина прийняття такого рішення пов'язана зі смертю підозрюваного Ярослава Мазурка.

Повʼязані теми:

Наступна публікація