Проти студентки не стали заводити справу за ляпас Табачнику

Проти студентки не стали заводити справу за ляпас Табачнику

Дарія Степаненко

Нагадаємо, міліція затримала студентку, однак пізніше відпустила. Спочатку заявляли, що проти неї ніяких справ не порушено. Але пізніше міліціонери заявили, що справа таки порушена за статтею "хуліганство".

Кримінальна справа проти студентки Києво-Могилянської академії Дарії Степаненко за " букетний ляпас" міністру освіти Дмитру Табачнику порушена не була.

Таку відповідь МВС наводить у своєму Facebook депутат від НУ-НС Андрій Парубій.

"За матеріалами ЖРЗПЗ № 10027 Печерським РУ ГУМВС України в Києві на підставі п 2 ст 6 (Обставини, що виключають провадження в кримінальній справі) КПК винесено постанову про відмову в порушенні кримінальної справи за відсутністю в діях Степаненко складу злочину, передбаченого ст. 269 КК (хуліганство)", - сказано в документі.

"Відмовний матеріал направлено до прокуратури Печерського району міста Києва для перевірки законності прийнятого рішення", - додається в документі.

Нагадаємо, Степаненко вдарила Табачника букетом квітів під час Саміту міністрів освіти СНД.

Міліція її затримала, однак пізніше відпустила. Спочатку заявляли, що проти неї ніяких справ не порушено. Але пізніше представники київської міліції заявили, що справа таки порушена за статтею про хуліганство.

Читайте також:

Київські студенти повправлялись у букетокиданні в "Табачника" (фото)

Героїня букетного скандалу пішла з "негідної" Могилянки

Глава "Могилянки" назвав ляпас Табачнику провокацією проти університету

Ляпас міністрові освіти

Ляпас міністрові освіти

Повʼязані теми:

Наступна публікація