Героїня букетного скандалу  пішла з "негідної" Могилянки

Студентка Могилянки Дар'я Степаненко, яка вдарила букетом квітів міністра освіти Дмитра Табачника, пішла з університету через осуд керівництвом її вчинку.

Студентка Національного університету "Києво-Могилянська академія" Дар'я Степаненко, яка 22 вересня вдарила міністра освіти Дмитра Табачника букетом квітів, забрала документи з університету.

Студентка має намір розірвати корпоративну угоду зі своїм ВНЗ, повідомили у прес-службі "Братства святого Луки", членом якого є активістка.

Причиною цьому стало нібито засудження дій студентки з боку академії. До Степаненко приєднаються ще четверо студентів Могилянки.

26 вересня відбулася студентська колегія за участю президента Могилянки Сергія Квіта, яка постановила позбавити Степаненко університетського диплома, вручення якого передбачено корпоративною угодою, а вручити їй лише диплом держзразка.

Як відомо, диплом держзразка видається кожному студентові, хто закінчив університет, а диплом Могилянки є додатковим.

Пізніше Квіт заявив, що студентка все ж не буде покарана, однак вона і її однодумці вирішили не приймати "поблажливого осуду" і самостійно розірвати угоду.

"Університет негідний того, щоб вручати мені диплом" - заявила Степаненко.

Розірвання контракту має відбутися 29 вересня о 18:00 в ректораті Києво-Могилянської академії.

Нагадаємо, 22 вересня активістка мистецького об'єднання "Братство святого Луки", студентка першого курсу факультету гуманітарних наук Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко в ході саміту міністрів освіти СНД вдарила по обличчю букетом квітів Дмитра Табачника.

Степаненко затримала міліція і доставила в дитячу кімнату міліції, оскільки нападниці ще не виповнилося 18 років. Пізніше Головне управління МВС України в Києві зобов'язало студентку з'явитися до суду.

Пізніше президент університету Сергій Квіт заявив, що вчинок студентки Дарини Степаненко є спланованою провокацією з метою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії.

Читайте також:

Табачник готовий до неприємностей в політиці

Регіонали звинуватили в букетній атаці на Табачника опозицію

Глава "Могилянки" назвав ляпас Табачнику провокацією проти університету

Опозиційні депутати пробили для студентів коридор у лавах Беркуту

ВідеоЯк студентка вліпила букет в обличчя Табачнику

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: