Київські студенти повправлялись у букетокиданні в "Табачника" (фото)

Біля Червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченка студенти провели акцію "Поціль у Табачника - врятуй освіту і науку України!".

Київські студенти влаштували акцію метання букетів у ціль, яку уособлював "портрет" міністра освіти Дмитра Табачника.

Біля Червоного корпусу Київського національного університету ім. Шевченко громадська ініціатива Оновлення країни і АнтиТабачна кампанія провели акцію "Поціль у Табачника - врятуй освіту і науку України!".

Як повідомили в прес-службі "Оновлення країни", під час заходу студенти та активісти громадських організацій мали можливість потрапити квітами в карикатуру-портрет міністра освіти і науки Дмитра Табачника, "тим самим висловивши свій протест "українофобській діяльності міністра освіти і науки України і влади в цілому" .

"Ми не могли не підтримати студентів у їхній боротьбі з антиукраїнським міністром Табачником, адже вся його діяльність перешкоджає нормальному отриманню освіти та розвитку студентів", - заявила координатор "Оновлення країни" в Києві Ксенія Слободенюк.

Один з координаторів "АнтиТабачної кампанії", член Молодіжного націоналістичного конгресу Сергій Пархоменко пообіцяв, що нинішня акція - це тільки "квіточки".

"Міністр освіти і науки Табачник є найбільш неприйнятною фігурою в Кабміні, всі останні події підтверджують, що студенти не бажають, щоб міністерство очолювала ця людина. Нинішня акція - це "жовта картка" Табачнику, ми готові до таких кроків", - додав Пархоменко.

Нагадаємо, 22 вересня активістка мистецького об'єднання "Братство святого Луки", студентка першого курсу факультету гуманітарних наук Києво-Могилянської академії Дарина Степаненко в ході саміту міністрів освіти СНД вдарила по обличчю букетом квітів Дмитра Табачника.

Степаненко затримала міліція і доставила в дитячу кімнату міліції, оскільки нападниці ще не виповнилося 18 років. Пізніше Головне управління МВС України в Києві зобов'язало студентку з'явитися до суду.

Пізніше президент університету Сергій Квіт заявив, що вчинок студентки Дарини Степаненко є спланованою провокацією з метою вульгаризації та дискредитації принципової позиції Києво-Могилянської академії.

Студентку не виключили з університету, проте вона сама заявила про наміри піти з Могилянки через критику керівництвом ВНЗ її вчинку.

Читайте також:

Героїня букетного скандалу пішла з "негідної" Могилянки

Табачник готовий до неприємностей в політиці

Регіонали звинуватили в букетній атаці на Табачника опозицію

Глава "Могилянки" назвав ляпас Табачнику провокацією проти університету

Опозиційні депутати пробили для студентів коридор у лавах Беркуту

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: