Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рабінович покинув "Опозиційний блок"

Депутат також заявив, що необхідно переходити до більш радикальної опозиції.

Депутат від "Опозиційного блоку" Вадим Рабінович вийшов з фракції.

Про це сьогодні, 13 травня, повідомили в його прес-службі.

Таке рішення було прийнято в четвер, 12 травня, на засіданні політбюро партії "Центр", яка є однією з чотирьох, що входять в "Опозиційний блок". Саме там його члени зажадали від лідера партії припинити співпрацю з "Опозиційним блоком" в зв'язку з тим, що Рабінович не виявляє себе справжньою опозицією в парламенті.

"Про це рішення я сьогодні поінформував голову фракції Юрія Бойка, і тепер буду шукати шляхи "спільного розставання", - повідомив Вадим Рабинович.

Також депутат заявив, що необхідно переходити до більш радикальної опозиції, яка буде пояснювати людям, що відбувається насправді і пропонувати шляхи виходу з кризи.

"На наших очах знищили демократію, з гаслами якої прийшли до влади. На наших очах знищили економіку, з гаслами поліпшити яку прийшли до влади. На наших очах знищили генеральну прокуратуру, на обіцянках реформувати яку прийшли до влади. Це що таке?! .. Тому в цих питаннях у мене сьогодні абсолютна розбіжність як з владою, так і з "Опозиційним блоком", - додав він.

Нагадаємо, що 12 травня, під час засідання Верховної Ради нардепи підтримали призначення лідера фракції  БПП у парламенті Юрія Луценка генеральним прокурором України. За нього віддали голос 264 депутати, утрималися - 16, не голосували - 33. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції