Регіонал залишив посаду голови профспілок через "зрадників та нероб"

Василь Хара більше не очолює ФПУ.

Голова Федерації професійних спілок України Василь Хара заявив про свою відставку.

Як повідомили у медіа-центрі Федерації профспілок, таку заяву Хара зробив 7 листопада під час проведення селекторної наради керівників членських організацій – членів президії ФПУ.

У заяві, розміщеній на сайті ФПУ, Хара пояснює своє рішення неможливістю подальшої роботи з керівниками членських організацій ФПУ середньої й вищої ланок.

"Заявляю про складання повноважень голови ФПУ. Не вважаю можливим далі керувати організацією, в якій більшість керівників членських організацій середньої та вищої ланок є хронічними неробами, професійними зрадниками і провокаторами", - сказано в заяві.

Хара звинуватив їх у зраді інтересів членів профспілок з метою зберегти за собою посади. Більше того, він обвинуватив їх у витраті в особистих цілях членських внесків.

"Я як ніхто розумію, у якому жалюгідному стані перебуває ФПУ, і ніколи б не залишив свій пост, якби не чергове зрадництво голів профспілок, що виконують волю нинішніх міністрів і Адміністрації Президента, які поставили завдання, уже не вперше, відсторонити мене від посади. Я переконаний - Бог віддасть кожному за заслуги його", - сказано в його заяві.

Водночас він подякував рядовим членам і керівникам профспілок нижчої ланки за спільну роботу.

Нагадаємо, у кінці серпня правоохоронні органи у Федерації профспілок України вилучили документи, що стосуються її фінансово-господарської діяльності. Пізніше Федерація профспілок України (ФПУ), яку очолює регіонал Василь Хара, подала в суд позов про спростування даних, наведених генпрокурором України Віктором Пшонкою.

Нагадаємо, раніше Хара заявив, що може вийти з Партії регіонів.

Читайте також:

Фірташ "у жодні партії регіонів" не вливатиметься

За 10 років Партія регіонів "збільшилася в тисячі разів"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: