Глава ФПУ Хара втомився від ПР і може піти з партії

Глава ФПУ Хара втомився від ПР і може піти з партії

Василь Хара / Фото: Комсомольская правда в Украине

За словами депутата, якщо йому стане "взагалі нестерпно й соромно перебувати в цій політичній силі, його ніщо не втримає".

Голова Федерації профспілок, депутат Верховної ради від фракції Партії регіонів Василь Хара припускає, що може вийти із ПР.

"Щодо того, що ви говорите, - так, цей варіант не виключено. Є ж межі! Якщо й метал має втому, то людина - тим більше. І не виключено ймовірність того, що якщо мене доведуть до такого стану, що мені взагалі нестерпно й соромно буде перебувати в цій політичній силі, мене ніщо не втримає від того, щоб зробити заяву й піти відтіля", - сказав депутат.

При цьому Хара висловив надію, що йому вдасться зустрітися із Президентом Віктором Януковичем й обговорити питання, пов'язані з порушенням Генеральною прокуратурою справ щодо відчуження майна ФПУ.

"Я все-таки ще тішу себе надією на те, що розум переможе, ми зустрінемо, з'ясуємо відносини, і все стане на свої місця", - сказав він.

Водночас депутат повідомив, що безуспішно домагається такої зустрічі з липня. Не вдалося йому домовитися й про зустріч, як він зазначає, з генеральним прокурором Віктором Пшонкою.

Хара підкреслює, що у своїй роботі на посту голови ФПУ дотримується цінностей, задекларованих у програмі президента, і буде продовжувати домагатися, щоб й органи влади, зокрема Кабінет міністрів, працювали на реалізацію цієї програми.

Раніше ФПУ припустила створення власної політичної сили. Наприкінці травня Генпрокуратура заявила про початок перевірки законності відчуження майна санаторно-курортних установ ФПУ, зокрема об'єктів нерухомості, що входять до мережі підприємств "Укрпрофздравниця", "Укрпрофтур".

З тих пір станом на 13 вересня було порушено 35 кримінальних справ, подано 147 позовів про повернення 45 об'єктів вартістю близько 78 млн гривень і земельних ділянок площею понад 34 га.

Читайте також:

Фірташ "у жодні партії регіонів" не вливатиметься

За 10 років Партія регіонів "збільшилася в тисячі разів"

"Ландика №2" виключать із Партії регіонів

Повʼязані теми:

Наступна публікація