Земля може не дожити до дев'ятимільярдного мешканця

Дата публікації
Перегляди
5280
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Земля може не дожити до дев'ятимільярдного мешканця

Ілюстрація / Фото: Архів

Відсутність води і їжі будуть найбільше впливати на землян 

Нещодавно на Землі з'явився семимільярдний мешканець, уже дев'ятимільярдного планета може не пережити.

Критична межа для всієї планети наближається. Неконтрольоване переселення в міста, дефіцит енергоносіїв, їжі та води, а також поступове зникнення людей із білим кольором шкіри - ось далеко не всі небезпеки, які очікують нинішніх ново-народжених, дослідив ТСН.ua.

Яким може бути майбутнє нинішніх дітей – цифрові технології, клоновані організми, подорожі в космос? Сьогодні у списку вже не дуже фантастичних професій майбутнього – генний інженер, космічний архітектор, нанолікар. Утім все це – якщо світ одужає.

Ще одна перспективна професія – найманий солдат. На планеті стає тісно. Запаси енергоносіїв скорочуються. Екологічне забруднення сягає критичної межі. Кліматичні зміни вбивають і позбавляють дому мільйони людей. Стара Європа швидко старішає і вимирає, а населення Африки і Азії зростає в геометричній прогресії.

До 2025 року нас буде 8 мільярдів. До 2050 – 9. Більше на думку вчених Земля не витримає. Зростаюче населення зможе прожити без космічних подорожей, але споживатиме все більше їжі і питної води.

Дві речі будуть найбільше впливати на людей в світі – відсутність води і їжі. З продуктами харчування в майбутньому відбудеться те саме, що з нафтою. Україна може серйозно піти вперед і підняти свій добробут.

Все це – за умови, що Україна вже сьогодні визначиться із власним майбутнім. Що таке Україна в 2030-му? Сировинний придаток? Офшорна зона? Кузня кадрів? Якщо в України не буде власного плану – то плани складе хтось інший. І вони можуть бути невеселими.

Раніше кліматологи та історики під час спільного дослідження виявили незвичайну закономірність. Вони віднайшли, що клімат безпосередньо впливає на частоту людських конфліктів: періоди потепління провокують громадянські війни.

Читайте також:

Глобальне потепління змусить тварин і рослини зменшуватися

Зміни клімату провокують громадянські війни

Через 30 років урагани і повені в Україні стануть нормою

Землі 12 країн Євросоюзу перетворюються на пустелю

Нас - сім мільярдів!

Нас - сім мільярдів!

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
5280
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація