Регіонал подав позов до суду на Пшонку

Федерація профспілок України подала в суд позов про спростування недостовірних даних, наведених генпрокурором Віктором Пшонкою.

Федерація профспілок України (ФПУ), яку очолює регіонал Василь Хара, подала в суд позов про спростування даних, наведених генпрокурором України Віктором Пшонкою.

Зокрема, ФПУ вимагає спростування заяви Пшонки "щодо спроб незаконного відчуження майна ФПУ".

Раніше Пшонка заявив, що рекомендує главі ФПУ, народному депутату від Партії регіонів Василю Харі більш зважено підходити до висловлювань на адресу Генпрокуратури.

"Я рекомендував би голові профспілок як народному депутату, як шанованій людині більш зважено підходити до своїх висловлювань на адресу прокуратури", - сказав він.

За його словами, останнім часом чинне керівництво ФПУ "цинічно стверджує, що органи прокуратури безпідставно втручаються в діяльність профспілок і порушують кримінальні справи".

За словами генпрокурора, всілякі емоційні випади проти прокуратури не є виходом із ситуації навколо незаконного розпорядження державним майном.

При цьому Пшонка запевнив, що "всі дії прокуратури грунтуються тільки на законності".

Нагадаємо, раніше правоохоронні органи столиці за санкцією Голосіївського районного суду провели обшук і вилучили бухгалтерські і інші документи, які стосуються фінансово-господарської діяльності ФПУ.

Читайте також:

Профспілки вимагають підвищити мінімальну зарплату до 3900 гривень

Українські профспілки висунули ультиматум МВФ

Профспілки назвали підвищення мінімальних зарплат першоквітневим жартом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: