Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
Рубана внесли до бази "Миротворця"

Затриманий за підозрою в тероризмі український переговорник вказаний у базі як "поплічник терористів".

Керівника Центру визволення полонених ГО "Офіцерський корпус" Володимира Рубана, затриманого зі зброєю на КПВВ на Донбасі та підозрюваного у підготовці замаху на президента України Петра Порошенка, внесли до бази "Миротворця".

Про це повідомляється на сторінці центру в Facebook.

"Ще 2015 року у нас руки свербіли це зробити... Тепер поплічник терористів і терорист Рубан (дівоче прізвище Гарбузюк) там, де і має бути. І в Чистилищі, звичайно, теж", - йдеться у повідомленні.

Також у "Миротворці" спрогнозували, що тепер "від Рубана почнуть розкриватися зв'язки-ниточки до ваших кумирів-месій-визволителів".

ЕЩЕ В 2015 ГОДУ У НАС РУКИ ЧЕСАЛИСЬ ЭТО СДЕЛАТЬ Теперь пособник террористов и террорист Рубан (девичья фамилия Гарбузюк)...

Опубликовано Миротворець 9 марта 2018 г.

Нагадаємо, керівника Центру визволення полонених "Офіцерський корпус" Володимира Рубана затримали 8 березня на лінії розмежування в зоні проведення антитерористичної операції. Він прямував із окупованих територій, і в його вантажі знайшли зброю та боєприпаси. У повідомленні про підозру переговірнику закидають підготовку терористичного акту і незаконне володіння зброєю. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції